Акції Meta падають, Цукерберг має намір зосередитись на відеопродуктах

Акції Meta падають, Цукерберг має намір зосередитись на відеопродуктах

На загальнокорпоративних зборах, які відбулися у віртуальному режимі, Цукерберг пояснив, що історичне падіння акцій було результатом слабкого прогнозу доходу Meta у поточному кварталі. Тепер важливо зосередитись на розвитку коротких відеопродуктів Facebook.

Цукерберг повторив свій висновок, сказаний напередодні інвесторам, про те, що гігант соціальної мережі зіткнувся з «безпрецедентним рівнем конкуренції» з боку TikTok, китайської платформи вірусного відео. У додатку Instagram від Meta є аналог TikTok під назвою Reels, на якому тепер має намір сфокусуватись компанія.

Нагадаємо, що Facebook зараз переживає не найкращі дні. Усього за одну добу капіталізація компанії знизилася на рекордні 251 млрд дол. через падіння вартості акцій. Власні статки Цукерберга скоротився більш ніж на 3 млрд дол.

Для працівників таке падіння також є поганою новиною. Справа в тому, що працівники Facebook, як і багато інших представників технологічної галузі, зазвичай отримують велику компенсацію у вигляді акцій. Все це може вплинути на потенційне рішення працівників про звільнення.

У компанії вже замислилися над тим, як утримати персонал на тлі таких поганих новин. Розглядався навіть варіант переходу на 4-денний робочий тиждень, однак Цукерберг заявив, що, виходячи з його життєвого досвіду, постійний перехід на чотириденний робочий тиждень не буде продуктивним. У Facebook планують продовжити триденні святкові вихідні. Також Марк попросив співробітників використати свої дні відпустки, щоб уникнути вигоряння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *