Eaton 3S Mini: компактний та універсальний ДБЖ

Eaton 3S Mini: компактний та універсальний ДБЖ

Компанія Eaton оголосила про випуск Eaton 3S Mini. Це доступне та компактне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) постійного струму, що забезпечує роботу критично важливого обладнання у разі відключення електроенергії.

Незалежно від того, чи ви працюєте вдома, використовуєте «розумний» будинок або систему безпеки, 3S Mini призначений для забезпечення стабільного під’єднання до електромережі. Завдяки вибору з чотирьох вихідних напруг: 9 В, 12 В, 15 В і 19 В, та чотирьох циліндричних роз’ємів постійного струму, що підходять для широкого спектра пристроїв, його можна легко налаштувати відповідно до різних потреб.

Процес встановлення дуже простий, як і підключення до пристрою та заміна його джерела живлення. 3S Mini стандартно налаштований на 12 В, що релевантно для більшості побутових приладів. Але цей параметр можна змінити, якщо потрібна інша вихідна напруга. Його стан буде відбиватися шляхом увімкнення одного з чотирьох світлодіодів збоку.

У разі відключення електроенергії 3S Mini потужністю 36 Вт забезпечить робочий стан важливих пристроїв. Наприклад, ви можете підтримувати роботу IP-камери до п’яти годин, пристрою Smart TV до 4 годин та базової точки доступу до Інтернету до 80 хвилин.

Функція «холодного завантаження» навіть дозволяє використовувати його як зручне портативне джерело живлення з подвійною батареєю місткістю 2200 мА/г. У разі такого застосування світлодіоди 3S Mini виступають індикатором живлення, демонструючи доступну потужність. Eaton 3S Mini вже доступний для продажу в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *