AMD завершила придбання компанії Xilinx

AMD завершила придбання компанії Xilinx

Сьогодні компанія AMD оголосила про завершення угоди з придбання компанії Xilinx, у результаті якої буде створено лідера в галузі високопродуктивних та адаптивних обчислень. Це придбання офіційно є найбільшим в історії напівпровідникової промисловості та поєднує двох лідерів галузі із портфелями продуктів, клієнтами та досвідом роботи на ринку, що доповнюють одне одного.

Підрозділ Xilinx стане Групою адаптивних і вбудовуваних обчислень (Adaptive and Embedded Computing Group, AECG), яку очолить колишній генеральний директор Xilinx Віктор Пенг. AECG буде, як і раніше, зосереджена на розробці роадмапів провідних програмованих логічних інтегральних схем (ПЛІС), адаптивних систем на кристалі (СнК) та вбудовуваних рішень для своїх основних ринків. Тепер робота AECG проводитиметься з урахуванням масштабів об’єднаної компанії і можливості пропонувати розширений набір рішень, включаючи обчислювальні та графічні процесори AMD.

Генеральна директорка AMD Ліза Су зазначила: «Придбання компанії Xilinx дозволяє об’єднати вкрай взаємодоповнювальні продукти, клієнтів і ринки у поєднанні з диференційованими ІС і талантами світового класу для створення лідера галузі високопродуктивних та адаптивних обчислень. Xilinx пропонує провідні в галузі ПЛІС, адаптивні СнК, рушії ШІ та досвід у галузі програмного забезпечення. Це дозволить AMD запропонувати найсильніший у галузі портфель високопродуктивних та адаптивних обчислювальних рішень і зайняти велику частку ринку обсягом близько 135 мільярдів доларів, який ми бачимо у хмарних, крайових та інтелектуальних пристроях».

Маріо Сільвейра, корпоративний віцепрезидент AMD у регіоні EMEA, повідомив: «Сьогодні важливий день для AMD у регіоні EMEA: ми поєднуємо зусилля з Xilinx, створюючи лідера галузі високопродуктивних та адаптивних обчислень. Тепер AMD володіє найширшим у галузі портфелем продуктів, що включає лідерські обчислення, графіку й адаптивні СНК. Ми раді неймовірним можливостям, що відкриваються перед нами, щодо покращення обслуговування наших клієнтів на розширеному наборі різноманітних ринків. Таких як комунікаційний, автомобільний і промисловий, які є основою економіки країн EMEA».

Придбання дає безліч переваг, включаючи:

Збільшення обсягу цільового ринку AMD з $80 до $135 млрд, розширення клієнтської бази AMD і диверсифікація AMD на нові ринки

Глибокі стратегічні партнерства Xilinx на ринках провідного та бездротового зв’язку, автомобільної промисловості, промисловості та тестування, аерокосмічної промисловості й оборони, мовлення, вимірювань та емуляції, а також споживчих ринках доповнюють партнерства AMD на ринках ПК і центрів обробки даних.

Забезпечення додаткового масштабу для НДДКР AMD

Привносить додаткові можливості у розробку передових технологій, включаючи технологію стекінгу та пакування чипів, технології чиплетів і міжз’єднань, ШІ й архітектури, специфічні для конкретної області, а також найкращі програмні платформи.

Подальше зміцнення фінансової моделі AMD

Забезпечує безліч різноманітних джерел доходу на нових кінцевих ринках із тривалими високоприбутковими циклами виробництва продукції, підтримуючи при цьому провідне в галузі зростання AMD.

Очікується, що в перший рік угода сприятиме збільшенню валової та операційної рентабельності, прибутку на акцію, що не відноситься до GAAP, і вільного грошового потоку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *