Україна піднялася в глобальному рейтингу швидкості інтернету

Україна піднялася в глобальному рейтингу швидкості інтернету

Cвітовий лідер у сфері інтернет-тестування вчетверте відзначив Київстар, як лідера за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Такі результати оприлюднила компанія Ookla, якій належить сервіс вимірювання швидкості інтернету Speedtest.

Середня швидкість завантаження даних у мережі Київстар була понад 31 Мбіт/с. Це підтвердили результати більш ніж 1 млн тестів у додатку Speedtest, які українські користувачі робили в другому півріччі 2021 року. Ці данні доповнюють аналогічне дослідження в першому півріччі, коли Київстар також був відзначений, як оператор з найбільшою середньою швидкістю мобільного інтернету. 

Крім того, Київстар отримав найвищий показник Coverage Score в додатку Speedtest, набравши 623 бали. Це майже на 30% перевищує показник найближчого конкурента, який мав 488 балів. Ця оцінка якості покриття визначається шляхом аналізу кількості місць, де оператори надають свої послуги, та якості мобільного зв’язку в кожному з цих місць.

Цікаво, що  протягом минулого року Україна також значно покращила свої позиції в  Speedtest Global Index – глобальному рейтингу швидкості мобільного інтернету від Ookla. Наша країна піднялася у рейтингу одразу на 15 позицій, з 77 місця в січні 2021 на 62 позицію в січні 2022 року. Україна була вище в рейтингу, ніж Ірландія, Ізраїль, Казахстан та багато інших країн.

Зростання середньої швидкості мобільного інтернету в Україні пов’язане зі збільшенням кількості 4G-користувачів, вважають в мобільного оператора. Лише в мережі Київстар більш ніж 12 млн абонентів, які регулярно користуються 4G-інтернетом. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *