Huawei презентував портативну колонку Sound Joy

Huawei презентував портативну колонку Sound Joy

Підрозділ Huawei Consumer Business Group в Україні представив свою першу портативну колонку Huawei Sound Joy, розроблену спільно з Devialet.

Абсолютно новий дизайн тканого матеріалу забезпечує захист колонки від пилу та води IP67, а нековзка поверхня робить її міцною і довговічною. Huawei Sound Joy має висоту 202 мм, діаметр 73 мм і важить 680 г, тому її зручно брати з собою.

Huawei Sound Joy оснащена акумулятором великої ємності у 8 800 мА*год, що забезпечує її тривалу роботу протягом 22-26 годин на одному заряді. Навіть при розрядці акумулятора Huawei Sound Joy можна швидко зарядити завдяки технології надшвидкої зарядки на 40 Вт. Так, колонка програватиме аудіо протягом однієї години після всього 10-хвилинної зарядки. А для її повної зарядки необхідно лише три години.

Huawei Sound Joy розроблена завдяки зусиллям двох компаній — Huawei та Devialet. Devialet входить до трійки провідних світових аудіобрендів із високоякісними продуктами преміумкласу. Huawei Sound Joy застосовує технологію Devialet SAM і забезпечує ще більш автентичний звук із мінімальними спотвореннями. Пасивний випромінювач Push-Push містить дві діафрагми, розташовані одна за одною. Така будова компенсує звукові хвилі, а отже, забезпечує чистіше звучання без спотворень.

У Huawei Sound Joy також застосовано двосмугову акустичну систему, яка забезпечує дзвінкі високі частоти та глибокі баси за високої гучності. Пристрій містить високочастотний динамік і динамік для середніх і низьких частот, які разом створюють ще чистіший звук.

Незважаючи на компактну звукову порожнину об’ємом 0,25 л, гучність Huawei Sound Joy досягає 79 дБА на відстані 2 м.

Huawei Sound Joy підтримує низку інтелектуальних функцій, що забезпечують якісне звучання у різних сценаріях користування. Наприклад, функція Shake Stereo Link Up дозволяє поєднувати два пристрої Huawei Sound Joy для створення стереосистеми і програвання насиченого аудіо, зокрема на вечірках. Завдяки функції One-Touch Transfer користувачі можуть швидко підключати свої пристрої до колонки і передавати на неї медіафайли. Усе, що необхідно для підключення, — піднести пристрій до верхньої частини Huawei Sound Joy. Натискаючи кнопку Voice Assistant, користувачі можуть надсилати запити голосовому помічнику на смартфонах і планшетах будь-якого виробника, перетворюючи Huawei Sound Joy на розумного асистента.

Huawei Sound Joy уже доступна для купівлі в Україні в національних роздрібних мережах. Рекомендована ціна новинки — 4 299 грн.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *