Eaton заморожує діяльність у росії через війну в Україні

Eaton заморожує діяльність у росії через війну в Україні

Корпорація Eaton, одна з найбільших у світі компаній з інтелектуального управління електроенергією, з початку російського вторгнення до України зупинила постачання продукції клієнтам і партнерам на усіх підприємствах в країні-агресорі. Водночас компанія вирішила не обробляти жодних нових замовлень.

Команда Eaton уважно стежить за ескалацією ситуації в Україні, щодня тримає зв’язок зі співробітниками з України. Головна мета компанії – сприяти безпеці, здоров’ю та добробуту їх та їхніх сімей. Наразі український офіс працює віддалено з відносно безпечних місць, працівникам надається необхідна матеріальна та фінансова підтримка.

Eaton бере участь у наданні гуманітарної допомоги тим, хто постраждав від війни в Україні, відповідно до глобальної програми. Компанія також контактує зі своїми клієнтами та партнерами, щоб визначити та вирішити будь-які проблемні моменти, які можуть виникнути через поточну ситуацію. Eaton, як глобальна компанія, підтримує санкції, які запроваджуються урядами країн світу проти росії, а також оцінює та вживає необхідних заходів.

Eaton продовжить стежити за війною в Україні та оновлюватиме план дій відповідно до актуальних подій. Тим часом компанія залишається зосередженою на команді та безперервній роботі бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *