IBM Elastic Storage System – твердотільне сховище для програм AI

IBM Elastic Storage System – твердотільне сховище для програм AI

Корпорація IBM анонсувала систему зберігання Elastic Storage System (ESS) 3500, яка позиціонується як рішення для обслуговування програм штучного інтелекту (AI) та аналітики даних, для яких характерні високопродуктивні обчислення.

У двоюнітовому корпусі ESS 3500 розміщені два контролери, один з яких є резервним, з процесорами AMD EPYC 7642 і 12 або 24 твердотільних накопичувача NVMe Gen 4 2,5 дюйма загальною ємністю від 46 Тбайт до 1 петабайта (при підключенні додаткових дискових полиць та використанні стиснення даних LZ4 2,5:1). При цьому забезпечується швидкість читання 91 Гбіт/сек із мінімальними затримками доступу до даних.

За даними виробника, завдяки використанню нового покоління технології NVMe анонсована система продуктивності на 12% перевершує попереднє покоління ESS 3200 з накопичувачами NVMe, що було випущене минулого року.

Для підключення до мережі датацентру така СХД обладнана вісьмома 100-гігабітними портами RDMA over Converged Ethernet (RoCE) та/або 200-гігабітними InfiniBand-HDR-200.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *