TeamViewer інтегрував доповнену реальність Frontline з програмою SAP EWM для оцифровки логістичних операцій

TeamViewer інтегрував доповнену реальність Frontline з програмою SAP EWM для оцифровки логістичних операцій

У травні 2022 року виробник рішень для віддаленого підключення та цифровізації робочих місць TeamViewer оголосив про інтеграцію доповненої реальності (AR) Frontline з програмою SAP Extended Warehouse Management (SAP EWM).

Завдяки доповненій реальності TeamViewer Frontline, додатку, схваленому SAP від ​​TeamViewer і частиною галузевого хмарного портфоліо SAP, тепер клієнти можуть додатково покращити логістичні процеси в SAP EWM. А також розширити можливості своїх співробітників за допомогою вибору бачення на основі AR, що допомагає підвищити продуктивність і створювати більш ефективні процеси через усі складські та логістичні операції.

Альфредо Патрон, виконавчий віце-президент з розвитку бізнесу TeamViewer, сказав: «Наше партнерство з SAP засноване на наборі спільних цілей – інновації за допомогою передових технологій, які підтримують компанії в їх цифровій трансформації. Наше рішення для комплектації бачення значно покращує вхідні та вихідні процеси зі складу, що призводить до швидшого відбору, кращої точності та, зрештою, більшої задоволеності клієнтів. Крім того, це скорочує час навчання та адаптації працівників у ситуації високого відтоку працівників».

Інтеграція з Frontline та SAP EWM дозволяє підприємствам безпосередньо пов’язувати працівників складу та логістики в режимі реального часу з важливими даними та інформацією, необхідними для виконання їхніх завдань. Робочі процеси на основі AR надають покрокові інструкції працівникам на смарт-окулярах і пристроях, які вони мають, це дозволяє їм працювати в автономному режимі, підвищуючи швидкість комплектації в середньому на 10-15%, водночас знижуючи кількість помилок майже до нуля. Нові дані передаються до програми SAP EWM миттєво на робочому місці, що дозволяє постійно перевіряти та оптимізувати процеси, забезпечуючи значну економію коштів.

Постійна співпраця TeamViewer із SAP була відзначена нагородою SAP Pinnacle Award у категорії “Partner Application – Industry Cloud”.

Варто нагадати, що компанія TeamViewer активно підтримує Україну у воєнний час та надає українським компаніям безкоштовні ліцензії. Всі існуючі клієнти, яким необхідно продовжити підписку, а також нові користувачі України можуть отримати інформацію про те, як користуватися платформою TeamViewer безкоштовно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *