IBM та HPE припиняють бізнес в рф

IBM та HPE припиняють бізнес в рф

Корпорація IBM заявила про припинення діяльності в росії та звільнення всіх співробітників. Ще 7 березня компанія повідомила про призупинення бізнес-операцій, але потім все ж таки вирішила повністю закрити своє представництво в рф.

У своєму листі для співробітників генеральний директор IBM Арвінд Крішна написав: «Оскільки війна триває, а невизначеність щодо її довгострокових наслідків зростає, ми ухвалили рішення про планомірне згортання діяльності в Росії».

Нагадаємо, що кілька днів тому про вихід з ринків росії та білорусі також заявила американська Hewlett Packard Enterprise (HPE). Генеральний директор компанії Антоніо Нері у листі російським партнерам повідомив, що спочатку компанія вирішила лише призупинити роботу в країні на 90 днів з початку військової операції в Україні, але оскільки конфлікт не закінчився, бізнес буде закрито.

HPE була найбільшим у Росії постачальником систем зберігання даних, серверів та спеціального ПЗ. Після виходу HPE та IBM з російського ринку їх продукти, швидше за все, завозитимуть неавторизовані партнери, використовуючи закон про паралельний імпорт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *