Dell вивела на ринок робочу станцію на базі процесора AMD

Dell вивела на ринок робочу станцію на базі процесора AMD

Компанія Dell Technologies анонсувала баштову робочу станцію старшого класу Precision 7865, яка використовує процесор AMD Ryzen Threadripper PRO 5000 WX.

Нова модель Precision позиціонується вендором як рішення для роботи з важкими програмами, включаючи САПР, обробку цифрового відео та моделювання, програми Data Science, системи штучного інтелекту та віртуальної реальності.

У максимальній конфігурації вона містить 64 процесорні ядра зі 128 потоками команд, 1 Тбайт оперативної пам’яті DDR4 ECC, дискову підсистему ємністю 56 Тбайт і підтримує установку двох графічних карт. Також нова робоча станція обладнана мережевими портами 1GbE та 10 GbE, п’ятьма USB-портами Type-C та п’ятьма USB-портами A і як опція може використовувати Thunderbolt 3.

Інженери Dell розробили для Precision 7865 нову конструкцію корпусу з шестигранними вентиляційними отворами, що забезпечують краще охолодження критичних компонентів та знижують рівень шуму. До речі, це дозволило на 14% зменшити розміри корпусу порівняно з баштою аналогічного класу Precision 7820.

Вендор повідомляє, що ростачання нової моделі почнеться протягом літа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *