Приватна хмара: для чого вона потрібна

Приватна хмара: для чого вона потрібна

Хмарні технології набули популярності за рахунок оптимізації витрат, обробки великих обсягів інформації та самообслуговування. Приватна хмара — це один із різновидів хмарних технологій. На відміну від публічної, приватна хмара є власною хмарною інфраструктурою компанії.

«Фізична» частина інфраструктури (обладнання, сервери) розміщуються у своєму дата-центрі власника (організації), чи орендованому.

Особливості використання приватної хмари

Вся інфраструктура та послуги в приватній хмарі зав’язані на базі приватної мережі. Плюси очевидні: висока безпека та контроль. Водночас це неминуче зростання витрат на апаратне та програмне забезпечення, якщо порівнювати технологію з публічними хмарами.

Приватну хмару вибирають у випадках, якщо:

  • інформація, що зберігається в даних та додатках, вимагає критично високого рівня захисту, який не може наражатися на ризик;
  • організація велика – настільки, що створення ЦОДу (центр обробки даних) буде рентабельним;
  • організація належить до галузей, у яких конфіденційність інформації апріорі пріоритетна (наприклад, держсектор чи військові об’єкти).

Переваги приватної хмари

Віртуальне середовище, яке власник використовує на свій розсуд, має незаперечні переваги:

  1. Висока продуктивність – відбувається швидкий трансфер даних, тому що приватна хмара оперує даними в рамках корпоративної мережі.
  2. Висока безпека, оскільки передачі інформації не використовуються публічні канали.
  3. ІТ-відділ працює оперативніше. Фахівці за 5-10 хвилин можуть розгорнути необхідний сервіс, встановити програму. За стандартної (хмарної) структури потрібно купити фізичний сервер, встановити обладнання, а терміни постачання обладнання іноді становлять до восьми тижнів.
  4. Велика кількість конфігурацій.

Замовити Приватна хмара в Ucloud

Клієнти замовляють приватну хмару в нашій компанії – https://ucloud.ua/service/virtualna-privatna-hmara/, оскільки ми відомі на ринку хмарних послуг, співпрацюємо з європейськими та українськими компаніями та є срібним партнером Microsoft.

Ми розробили тестову систему приватної хмари. Протягом місяця ви тестуєте її та визначаєте, чи потрібна вам власна хмарна структура.

Щоб поставити всі питання, пишіть нам на електронну пошту sales@ucloud.ua або дзвоніть за телефоном +380 44 594-7-594. Приватна хмара може знадобитися фахівцям IT. Варто дізнатися про цю технологію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *