Lenovo вивела на ринок України ноутбук ThinkPad X1 Carbon 10-го покоління

Lenovo вивела на ринок України ноутбук ThinkPad X1 Carbon 10-го покоління

Ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Carbon 10-го покоління містить процесор Intel Corei7 vPro 12-го покоління (у максимальній комплектації), який працює на базі Windows 11 Pro, оснащений сучасною архітектурою, що розумно розподіляє навантаження на потрібний потік у правильний час і дозволяє покращити ефективність роботи пристрою. Через невелику вагу, яка становить всього 1,12 кг, лептоп зручно брати на зустрічі, в офіс, у відрядження та подорожі.

Новинка працює до 19-ти годин в автономному режимі, а завдяки технології Rapid Charge запас батареї можна поповнити з 0% до 80% за 60 хвилин.

Розробники удосконалили якість відеодзвінків завдяки панелі CommunicationsBar, яка оснащена камерою з роздільною здатністю Full HD, опційною інфрачервоною камерою (ІЧ) та технологією Computer Vision. Для покращення звуку інженери Lenovo оснастили панель Computer Vision чотирма 360-градусними мікрофонами із вбудованим шумозаглушенням на основі штучного інтелекту та технологією Dolby Voice.

Для якісної та деталізованої графіки ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 в максимальній комплектації оснащений сенсорним 4K-дисплеєм з роздільною здатністю WQUXGA (3840х2400). Усі 14-дюймові панелі мають співвідношення сторін 16:10 з тонкими рамками. Дисплей новинки має низьке енергоспоживання та сертифікат Eyesafe про знижене випромінення синього світла. 

Дотримання стандартів Міністерства оборони США MILSTD 810H при тестуванні ноутбука Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 — гарантія витривалості та довговічності. Про перегрів пристрою можна не турбуватись, бо ноутбук оснащений двома вентиляторами й вентиляційною системою на задній панелі, що забезпечує охолодження навіть при дуже інтенсивній роботі.

Безпеку ноутбука забезпечують додаткові біометричні засоби — кнопка живлення з вбудованим зчитувачем відбитків пальців та програмне забезпечення для розпізнавання обличчя, яке працює з ІЧ-камерою. Функція виявлення присутності, яка працює на основі Computer Vision, може автоматично заблокувати пристрій при віддаленні власника. Технологія безпеки інформації PrivacyGuard забезпечить конфіденційність, ніхто не бачитиме те, що відбувається на екрані. Знайти місцезнаходження свого лептопа тепер дуже легко завдяки функції Tile, яку можна законектити зі смартфоном. Для цього треба тільки завантажити послугу Tile на свій телефон, налаштувати та активувати сервіс.Модель Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 доступна за ціною від 92 299 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *