Apple планує перейти на чіпи, що виготовлені в США

Apple планує перейти на чіпи, що виготовлені в США

Генеральний директор Apple Тім Кук повідомив про намір компанії використовувати в своїх гаджетах мікропроцесори, що виготовлені в США. Як відомо, зараз вендор замовляє чіпи, що виготовлені тайванською компанією TSMC.

ЗМІ повідомляють, що Apple прийняла рішення викупити фабрику по виготовленню мікросхем, що кілька років тому почала будувати TSMC в Аризоні. За планом ця фабрика моє увійти в дію в 2024 р. Встановлені потужності дозволяють випускати інтегральні мікросхеми за 5-нм виробничими нормами. Таким чином, буквально через пару років Apple забезпечить себе мікропроцесорами не тільки власного дизайну, а й власного виробництва.

Більше того, ті мікросхеми, що Apple не зможе виробляти на своїх майбутніх фабриках, вона буде замовляти в європейських кранах, а не у Південно-Східній Азії, як зараз. Хоча європейське виробництво не настільки передове і чіпи тут виготовляються за більш старими технологічними нормами у порівнянні з фабриками на Тайвані.

Пояснення тут просте – компанія намагається зменшити ризики перебоїв з постачанням, які викликані підвищенням політичної напруги у Південно-Східній Азії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *