БПЛА «Лелека» для українських захисників від «Укртелеком»

БПЛА «Лелека» для українських захисників від «Укртелеком»

У рамках ініціативи «Сталевий фронт Ріната Ахметова» Укртелеком передав українським військовим безпілотний авіаційний апарат (БПЛА) «Лелека». Цей стійкий до погодних умов розвідувальний комплекс вже відправився виконувати бойові завдання в район Бахмуту, найскладнішу ділянку фронту.

Безпілотники «Валькірія», які «Укртелеком» передав підрозділам ЗСУ раніше, вже допомагають українським воїнам на різних напрямках фронту. Усі безпілотники, передані «Укртелекомом», вироблено в Україні.

«БПЛА-розвідники виконують складні бойові завдання і допомагають зберегти життя наших воїнів. У нас вже є досвід роботи з безпілотником «Лелека», який добре зарекомендував себе – працює в умовах складної радіо ефірної обстановки, не реагує на ворожі радіо завади. Чим краще технічне оснащення української армії, тим ближче наша перемога», – прокоментував подію представник Збройних сил України.

«Ми впевнені, що черговий БПЛА, який Укртелеком передає нашим захисникам у рамках ініціативи «Сталевий фронт Ріната Ахметова»,  допомагатиме нашим Збройним Силам наближати перемогу над ворогом. Вдячні кожному, хто захищає Україну, хто виборює для українців можливість працювати, спілкуватися з близькими і будувати плани на майбутнє нашої єдиної і незалежної України», – говорить генеральний директор АТ «Укртелеком» Юрій Курмаз.

Укртелеком спрямував на підтримку  української армії уже близько 50 млн грн, придбав та передав тисячі  тактичних аптечок, медичних турнікетів, кровоспинних бандажів та пов’язок і багато іншого. 179 автомобілів компанії передані нашим військовим.

У лавах ЗСУ захищають українську землю 350 співробітників Укртелекому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *