Schneider Electric оновила цифрові інструменти-двійники

Schneider Electric оновила цифрові інструменти-двійники

Компанія Schneider Electric оголосила про оновлення популярних цифрових інструментів-двійників для водопостачання та централізованого енергопостачання, EcoStruxure Water Cycle Advisor – District Energy (раніше «Termis») і EcoStruxure Water Cycle Advisor – Water Simulation (раніше «Aquis»). Останні оновлення у версії 8.2 програмного забезпечення надають значні переваги користувачам, які прагнуть максимізувати цифрові можливості для забезпечення ефективності, якості та розуміння життєвих циклів водопостачання та централізованої енергетики.

Завдяки розширеним можливостям обробки даних, а також покращенням зручності використання, District Energy and Water Simulation виконують завдання Schneider Electric –забезпечення максимальної ефективності компаній, одночасно підтримуючи декарбонізацію, зменшуючи втрати води і тепла та забезпечуючи оптимізацію роботи мережі.

Цифрова трансформація водопостачання, водовідведення та централізованої енергетики

Сучасні модернізовані та оцифровані підприємства водопостачання та централізованого енергопостачання покладаються на величезну кількість даних для забезпечення ефективності та якості. Для підтримки цифрової трансформації наступного покоління протягом усього життєвого циклу, District Energy і Water Simulation тепер забезпечують оптимізовану ефективність керування даними.

У нових версіях використовуються нові асинхронні процеси вставки показників у базу даних із використанням паралельних обчислень для забезпечення швидкої доставки даних. Так само нові алгоритми, включаючи топологічний сортувальник і процесор покрокових тегів, значно прискорюють обробку даних і забезпечують ефективну повторну обробку.

Останні оновлення не тільки забезпечують швидкість і ефективність керування великими даними, але й оптимізують роботу користувача, щоб забезпечити простоту використання, незалежно від розміру даних.

Наприклад, імпорт десятків тисяч тегів у реальному часі для оптимізації онлайн-мережі тепер можна виконати лише за кілька секунд. Такі ж покращення продуктивності спостерігаються і в ступеневих функціях, обробці та повторній обробці, скорочуючи час обчислення з годин до секунд.

Крім того, користувачі можуть скористатися вдосконаленою функцією експорту CSV. Завдяки використанню даних і обчислень, тепер користувачі можуть експортувати всю інформацію за допомогою файлів CSV.

Перспективні можливості для користувача

Користувачі Water Simulation і District Energy тепер також отримують переваги від нового редактора формул Neptune. Окрім оптимізації існуючих функцій програмування, користувачі тепер можуть створювати спеціальні ключові показники ефективності, використовуючи одну з найпотужніших мов програмування в світі C# та компілятора Roslyn.

Останній випуск інструментів EcoStruxure Water Cycle Advisor – District Energy та EcoStruxure Water Cycle Advisor – Water Simulation допоможе користувачам отримувати й обробляти зовнішні дані, а також розширювати можливості програмного забезпечення шляхом безпечного та швидшого створення спеціальних KPI.

Schneider Electric має понад 250 клієнтів, які використовують District Energy та Water Simulation по всьому світу. Багато з цих клієнтів, як-от VCS Denmark, Kalundborg Forsyning, Olgod Water, скористаються перевагами цих оновлень у новому випуску.

Компанія продовжує інвестувати в розробку рішень цифрових двійників для водопостачання, водовідведення та централізованого енергопостачання. Наступні оновлення включатимуть модулі штучного інтелекту для прогнозної аналітики, покращену взаємодію з користувачем, можливість інтеграції зі сторонніми системами та набір нових функцій, які й надалі спрямовуватимуть клієнтів до промисловості майбутнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *