Валерій Базиленко став керівником «АСУС Україна»

Валерій Базиленко став керівником «АСУС Україна»

Пан Валерій Базиленко, що відповідав за розвиток бізнесу ASUS в Україні протягом багатьох останніх років, тепер призначений керівником ТОВ «АСУС Україна» (ASUS Ukraine LLC).

Михайло Лукашевич, який беззмінно та успішно керував бізнесом продукції ASUS в Україні протягом 17 років, вирішив залишити посаду керівника ТОВ «АСУС Україна» з 1 грудня 2022 року. Компанія ASUS вдячна пану Михайлу Лукашевичу за його лідерство, великий внесок в успіхи бренду та розвиток української команди, а також виражає впевненість, що під керівництвом Валерія Базиленка ASUS збереже високу довіру, утвердить лідируючі позиції та продемонструє нові досягнення.

«Репутація – це не просто слово для компанії ASUS, це філософія ставлення до якості та надійності продукту, що пропонується нашому кінцевому споживачеві; це основа синергії та  надійних стосунків із бізнес партнерами та успішна стратегія багаторічного лідерства компанії на світовому ринку комп’ютерної техніки. Ми багато років послідовно вибудовуємо надійну репутацію на локальному ринку України, саме тому цього слова більш ніж достатньо для вирішення з партнерами питань будь-якої складності».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *