Василь Лацанич очолив раду директорів Vodafone Україна

Василь Лацанич очолив раду директорів Vodafone Україна

Група компаній NEQSOL Holding оголошує, що Василь Лацанич обраний головою ради директорів Vodafone Україна.

Василь Лацанич має розмаїтий лідерський досвід у телекомунікаційному секторі, тож його призначення посилює бізнес холдингу в Україні. Він став першим українцем, який обійняв топову посаду у вищому органі управління міжнародної акціонерної компанії на телекомунікаційному ринку України.

Нове призначення відображає стратегію NEQSOL Holding прискорювати зростання чинних активів завдяки залученню експертів найвищого рівня у своїх галузях. Юсіф Джаббаров, який раніше обіймав цю посаду, підтримуватиме В.Лацанича у новій ролі. Як очільник NEQSOL Holding на глобальному рівні, Юсіф Джаббаров надалі зосередиться на стратегії міжнародного розвитку холдингу.

«Радий повідомити, що Василя Лацанича, Head of Telecom в NEQSOL Holding, одностайно обрали головою ради директорів Vodafone Україна. З одного боку, напруга й виклики, з якими ми зіштовхнулись у 2022 році, стали своєрідним випробуванням бізнесу на стійкість. З іншого боку, вони відкривають можливості, яких ми, можливо, навіть не бачили раніше. Я впевнений, що фаховість і глибоке розуміння ринку допоможуть Василю розпізнати ці можливості та втілити їхній потенціал для телеком-бізнесу холдингу в Україні. NEQSOL Holding як стратегічний інвестор продовжуватиме підтримувати Vodafone Україна у подальшому розвитку», – зазначив Юсіф Джаббаров, СЕО NEQSOL Holding.

«Я людина з технологічного світу й усвідомлюю, наскільки цифрові технології важливі для розвитку. І я в захваті від неймовірних показників України у сфері диджиталу навіть у цей критичний час – ключовими прикладами є електронний уряд і рівень проникнення цифрових технологій у повсякденне життя. Українці дуже вимогливі клієнти, прогресивні у використанні нових технологій, вони звикли отримувати найякісніші послуги. Як провідна технологічна компанія, Vodafone Україна постійно розвивається та впроваджує нові цифрові рішення. На посаді голови ради директорів я планую ще більше акцентувати на розвитку цифрових сервісів і створенні найкращої пропозиції для наших клієнтів, що сприятиме стійкості компанії у стратегічній перспективі», – говорить Василь Лацанич.

З 2021 року Василь Лацанич очолює напрям телекомунікацій у NEQSOL Holding та відповідає за стратегічне управління й розвиток телеком-активів, а також розширення ринків присутності. До приходу в NEQSOL Holding Лацанич обіймав керівні посади в глобальних телекомунікаційних компаніях. Він також був членом правління низки міжнародних компаній у фінансовій сфері, телекомі, ІТ, медицині та інших галузях. Має ступінь Executive MBA Лондонської бізнес-школи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *