ASUS вивів на ринок України монітори ROG Swift OLED PG42UQ та ROG Swift OLED PG48UQ

ASUS вивів на ринок України монітори ROG Swift OLED PG42UQ та ROG Swift OLED PG48UQ

Бренд Republic of Gamers (ROG), що належить компанії ASUS, анонсує появу в Україні ігрових моніторів ROG Swift OLED PG42UQ та ROG Swift OLED PG48UQ.

Моделі базуються на OLED-панелях останнього покоління з роздільною здатністю 4K, що гарантують зображення з високою контрастністю та глибоким чорним кольором.

42-дюймовий ROG Swift OLED PG42UQ та 48-дюймовий ROG Swift OLED PG48UQ вирізняються низьким часом відгуку 0,1 мс, підтримують технологію HDR10 і розширений колірний простір 98% DCI-P3. Максимальна частота оновлення екранів складає 138 Гц.

На відміну від стандартних глянсових OLED-панелей, панелі в даних моніторах отримали спеціальне мікротекстурне антиблікове покриття, що мінімізує можливі відблиски.

Продумана система охолодження моніторів включає кастомний радіатор зі збільшеною площею розсіювання тепла. Таке рішення дозволяє знизити на 8% робочу температуру, забезпечуючи стабільні робочі характеристики та довговічність.

Виняткову якість зображення моніторів доповнює вбудована аудіосистема від Harman Kardon із двома 10-ватними динаміками та 15-ватним сабвуфером.

На старті продажу монітори ROG Swift OLED PG42UQ та ROG Swift OLED PG48UQ ексклюзивно доступні в Інтернет-магазині «Розетка».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *