Lenovo Legion Pro 7i вже доступний в Україні

Lenovo Legion Pro 7i вже доступний в Україні

Компанія Lenovo представила на українському ринку нову модель геймерського ноутбука — Lenovo Legion Pro 7i (16″,8). Це потужний пристрій, який підійде для задач, що вимагають високої продуктивності. 

Ноутбук Lenovo Legion Pro 7i обладнаний процесором Intel® Core™ i9 13-го покоління з 24 ядрами, які можуть обробляти до 32 потоків даних одночасно. За швидке реагування системи на команди та запити відповідає оперативна пам’ять об’ємом 32 ГБ, а для зберігання ігор, застосунків і файлів передбачено SSD-накопичувач до 2 ТБ.

В максимальній конфігурації ноутбука передбачена відеокарта GeForce — NVIDIA® GeForce RTX™ 4090. Вона підтримує технологію трасування променів і забезпечує найбільш реалістичну об’ємну графіку.

Працюючи на революційному чіпі LA2-Q AI, технологія Lenovo AI Engine+ стає “розумнішою”, використовуючи програмний алгоритм машинного навчання для оптимального налаштування системи. Зокрема, збирає дані через Lenovo Vantage, аби допомогти відстежувати FPS у режимі реального часу та динамічно його налаштовувати для досягнення найвищої дієвості.

Lenovo Legion Pro 7i має фірмовий ігровий дисплей Lenovo PureSight Gaming з діагоналлю 16 дюймів та роздільною здатністю WQXGA (2560×1600 пікселів), яскравістю до 500 ніт та високою контрастністю 1200:1 (найтемніша зона картинки на екрані в 1200 разів відрізняється за тоном від найсвітлішої). Технології NVIDIA G-Sync®, Dolby® Vision™ і DisplayHDR™ 400 забезпечують якісне та чітке зображення без ривків та зависань, а покращена частота оновлення — до 240 Гц — дає змогу бути на крок попереду суперників. Екран займає 93,59% площі дисплея.

Для тих, хто багато працює за ноутбуком для досягнення бажаних результатів, екран оснащено технологією зниження випромінювання шкідливого синього світла та покриттям з антивідблиском.

Модель Legion Pro 7i оснащена інноваційною системою терморегуляції Legion Coldfront 5.0, яка підтримує стабільний температурний режим відеокарти та процесора протягом багатьох годин поспіль навіть за граничних навантажень. Покращена система вентиляторів з лопатями завтовшки 0,1 мм забезпечує безшумну та плавну роботу, а масивна система впуску та випуску повітря забезпечує циркуляцію повітря через ноутбук для високої теплової ефективності та продуктивності в енергоємних іграх і програмах.

Корпус Legion Pro 7i складається з 50% переробленого алюмінію в нижній кришці та 30% перероблених полімерів у верхній кришці, що роблять ноутбук чистим екологічно та візуально. В новинці встановлено клавіатуру Legion TrueStrike з м’яким і глибоким ходом клавіш та передбачено RGB-підсвічування для кожної клавіші, кероване Legion Spectrum. 

Ігрова аудіосистема Nahimic забезпечує об’ємне звучання. Ноутбук постачається з гарнітурою Lenovo Legion H600 Wireless Gaming Headset, яку можна під’єднати через Bluetooth або combo jack.

Новинка Lenovo Legion Pro 7i доступна в Україні за ціною від 139 999 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *