Експерти назвали основні інновації Windows 12

Експерти назвали основні інновації Windows 12

Одразу кілька ЗМІ, посилаючись на свої джерела, повідомили, що Microsoft може випустити ОС Windows 12 для користувачів вже у 2024 році, через три роки після випуску Windows 11. притому, що Windows 10 певний час вважали останньою версією Windows, доступною для користувачів. Як виявилося, ця думка була хибною.

Windows 12 ймовірно матиме більш потужну та досконалу інтеграцію зі штучним інтелектом (ШІ). Про це свідчить тісна співпраця Microsoft з OpenAI, щодо якої було оголошено ще на початку поточного року. Також Microsoft нещодавно інтегрувала штучний інтелект Bing у деякі зі своїх популярних мобільних програм, включаючи Skype.

Серед інших нових функцій Windows 12 експерти називають абсолютно новий користувальницький інтерфейс робочого столу. Імовірно він матиме плаваючу панель завдань із рядком стану в стилі macOS зверху.

Microsoft поки ніяк не прокоментувала ці припущення. Тим не менше, відомо, що Intel планує випустити процесори Core 14-го покоління під кодовою назвою Meteor Lake до кінця 2023 або в 2024 році. І нові чіпи зможуть забезпечувати апаратне прискорення для алгоритмів ШІ. Очікується, що Windows 12 буде сумісна з платформою Meteor Lake.

ОС Windows 11 була випущена ще в 2021 році. Microsoft підтримує трирічний розрив між останніми оновленнями. Тож можна припустити, що компанія випустить ОС Windows 12 у 2024 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *