Рішення Huawei для екологічного енергоживлення та охолодження ЦОД

Рішення Huawei для екологічного енергоживлення та охолодження ЦОД

В рамках Міжнародного саміту у сфері центрів обробки даних (Global Data Center Facility Summit) компанія Huawei запустила рішення нового покоління PowerPOD 3.0 та рішення водяного охолодження Smart Fan Wall для уможливлення екологічного енергоживлення та ефективного охолодження великих центрів обробки даних, а також сприяння низьковуглецевому розвитку галузі.

Рішення PowerPOD 3.0 розроблене для створення інтегрованих систем енергоживлення, що забезпечує високу щільність, ефективність і надійність для великих ЦОД. Окрім цього, це рішення має низку наступних переваг.

  • Екологічність: джерела безперебійного живлення (ДБЖ) надвисокої щільності і перемикачі навантаження з механізмом махових крил (flapping wings) створюють високий ступіть інтеграції компонентів. Кількість шаф зменшено з 18 до 10, що дозволяє заощадити понад 30% простору. Працюючи в режимі S-ECO, ДБЖ підвищує ефективність всієї системи з 95,4% до 98,4%.
  • Простота: замість традиційних кабелів використані збірні електричні шини. Вони попередньо введені в експлуатацію на заводі і впроваджуються на місці за принципом plug-and-play, що дозволяє скоротити час впровадження від двох місяців до двох тижнів.
  • Розумність: застосовані цифрові та смарт-технології гарантують видимість, управління і контроль усіх з’єднань, що підвищує ефективність експлуатації і техобслуговування та автоматизує систему електроживлення.
  • Надійність: інтелектуальна функція iPower вимірює температуру у понад 150 точках і передбачає термін служби основних компонентів для впровадження предикативного обслуговування.

Зазвичай система охолодження споживає понад 30% енергії, необхідної ЦОД. Тож для створення ефективного та надійного рішення водяного охолодження Smart Fan Walнового покоління Huawei застосувала інноваційну архітектуру та різноманітні енергоощадні технології. Таке рішення дозволить системам охолодження великих центрів обробки даних споживати менше енергії. До того ж ця розробка має низку додаткових переваг.

  • Екологічність: температура вхідної води може досягати 20°C, зменшуючи енергоспоживання чилерів на 15%.
  • Простота: ключові компоненти підтримують гарячу заміну, їх можна замінити протягом 1 хвилини без переривання роботи системи.
  • Інтелектуальність: самодіагностика несправностей дозволяє швидко визначити розміщення, ідентифікувати та проаналізувати помилки для прискорення відновлення працездатності.
  • Надійність: блок живлення (PFC), вбудований у вентилятори, гарантує коефіцієнт нелінійних спотворень (THDi), менший за 5%, і коефіцієнт потужності, більший за 0,99.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *