Київстар запустив проєкт професійного розвитку спеціалістів із мінімальним досвідом роботи

Київстар запустив проєкт професійного розвитку спеціалістів із мінімальним досвідом роботи

Оператор Київстар оголосив набір учасників до нового проєкту, що відкриває кар’єрні можливості: «БезВагань». Це програма професійного розвитку спеціалістів із мінімальним досвідом роботи. Її учасниками можуть стати як випускники вузів, так і люди будь-якого віку, які  мають недостатньо практичних навичок за своїм фахом.

«БезВагань» – це вже другий крок у напрямку протидії упередженого ставлення роботодавців до кандидатів за будь-якими ознаками. Першим таким проєктом був Returnship – стажування для кандидатів із перервою в стажі, адже головне не вік і не навички, а висока мотивація та бажання кандидата розвиватися, зазначають в Київстар.

Всього компанія набирає 20 спеціалістів початкового рівня до таких підрозділів: HR, PR, адміністративна функція, фінанси, BigData, кібербезпека, технічна функція, юридичний напрям, В2С, В2В.

Термін дії програми – рік. Випускники, які якісно зарекомендують себе, за наявності вакансій можуть бути запрошені до колективу на постійній основі.

«БезВагань» – проєкт з професійного розвитку. Роботодавець буде навчати новачків та залучати до  корпоративних активностей. Роботу фахівців-початківців перші кілька місяців супроводжуватимуть досвідчені ментори, які допоможуть адаптуватися в колективі та отримати необхідні знання і навички. Учасники програми офіційно оформлюються до штату за строковим річним договором, отримуватимуть зарплату та матимуть соціальний пакет на загальних умовах.

Програми відповідального роботодавця в Київстар будуються за принципом «win-win». Від даної взаємодії компанія отримає такі переваги: мотивованих співробітників зі свіжими поглядами і підходами, розвиток культури менторингу та коучингу та розвиток культури прийому в колектив спеціалістів з мінімальним досвідом роботи. Кандидати, в свою чергу, отримують можливість знайти роботу в умовах дефіциту вакансій початкового рівня, розпочати кар’єру чи змінити фах та отримати практичний досвід роботи у одного з кращих роботодавців на українському ринку праці.

Заявки на участь у програмі приймаються з 19.06 до 14.07 за посиланням:
https://sway.office.com/dMuTTBViqwtQsD9l?ref=Link

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *