10 серпня 2023, конференція інтернет-діячів iForum-2023

10 серпня 2023, конференція інтернет-діячів iForum-2023

Єдність – сьогодні наша головна зброя. Єдність зусиль, ідей, знань, цінностей, навичок, ресурсів та людей. Війна показала, що тільки спільна єдність рятує країну і перемагає.

Місія iForum – об’єднувати людей та ідеї – нині отримала нові сенси і важливі виклики.

Учасники iForum – важковики цифрової та ділової екосистеми України, конференція – майданчик для комунікацій. Раз на рік він об’єднує інвесторів, керівників корпорацій, розробників, маркетологів, економістів, зірок ІТ-світу, креаторів для пошуку шляхів розвитку та ідей.

Цього року iForum – про єдність заради життя. Ми зберемося в реаліях воєнного часу сильними командами найпотужніших компаній країни для:

  • аналізу та підсумків стану справ у галузях;
  • пошуку рішень у складних умовах;
  • координації зусиль команд;
  • генерації ідей для справ перемоги та об’єднання;
  • спільної підтримки.

Конференція пройде з дотриманням безпекових заходів — прямо під 1 павільйоном МВЦ знаходиться укриття, куди ми пропонуємо спуститися учасникам у разі оголошення повітряної тривоги. Саме тому кількість учасників обмежена до 5 000, тоді як у попередні роки ми збирали на цій локації понад 10 000 учасників.

iForum існує 13 років та проходить у форматі одночасних доповідей нон-стоп, росте й трансформується разом з ринком. За цей час кількість напрямів iForum зростала з трьох до десяти, а кількість учасників сягала 13 тис.

Цьогоріч формат конференції буде адаптовано до реалій воєнного часу. У рамках iForum залишається експозиція «Місто Майбутнього», яка буде присвячена розробкам у сфері MilTech українських технологічних проєктів військового призначення, та виставкова експозона сучасного середовища високих технологій з лідерами ринку. Дещо зміниться кількість та тематика напрямів.

Захід відбудеться 10 серпня в МВЦ, м. Київ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *