Apple припинила випуск компактних смартфонів

Apple припинила випуск компактних смартфонів

У Apple вирішили зупинити виробництво та продаж iPhone 13 mini, і це означає, що лінійка компактних смартфонів преміум-класу перестала існувати. Рішення може вважатися дещо несподіваним, але воно відповідає тенденціям на ринку.

З точки зору аналітиків, iPhone 13 mini не виправдав очікувань, оскільки користувачам потрібні смартфони з більшими екранами та потужнішими акумуляторами, а це було складно реалізувати в менших пристроях. Крім того, такий гаджет конкурував із більш доступним iPhone SE, незважаючи на те, що мав значно покращені характеристики, такі як якісний OLED-екран і хороша камера.

Модель iPhone 13 mini більше не доступна в інтернет-магазині компанії. Водночас більший за розміром ровесник iPhone 13 mini – телефон iPhone 13 – все ще залишається в асортименті виробника як більш доступна альтернатива новим флагманам. iPhone SE також доступний для замовлення, однак це морально застарілий гаджет, що по своїм характеристикам дуже схожий на iPhone 8, який з’явився ще шість років тому.

Хоча iPhone 12mini та 13 mini завжди були нішевими продуктами, Apple таким чином намагалася задовольнити попит на компактні смартфони. Відмова від iPhone 13 mini, ймовірно, не сильно вплине на прибуток компанії, але це може розчарувати деяких користувачів, які шукали саме такий тип компактного смартфону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *