Nova Post вийшла на ринок поштових перевезень Естонії

Nova Post вийшла на ринок поштових перевезень Естонії

Повідомляється, що Естонія стала восьмою європейською країною, у якій компанія відкрила відділення Nova Post та запустила власну кур’єрську доставку. Термін доставки з України в Естонію складає від 5 діб.

«Цього року ми відкриваємо відділення у всіх країнах Балтії. У березні Nova Post вийшла на ринок Литви, сьогодні відкриваємо перше відділення в Естонії, а вже через тиждень запрацюємо у Латвії. Загальні інвестиції у наш розвиток в країнах Балтії складають 300 тис. євро», – говорить Олександр Лисовець, CEO Nova Post Europe.

Перше відділення Nova Post відкрилось в Таллінні за адресою Estonia pst 7, 10412. У ньому клієнти можуть отримувати та відправляти в Україну документи, посилки та вантажі до 1000 кг. Відділення працює щодня.

Вартість доставки з України в Естонію складає:

  • Документи – 250 грн
  • Посилки до 2 кг – 400 грн
  • Посилки до 10 кг – 600 грн
  • Посилки до 30 кг – 1200 грн
  • Вантажі від 30 до 100 кг – 40 грн за кожен кілограм.

Також клієнти можуть викликати кур’єра через сайт та мобільний додаток Nova Post, щоб зробити відправлення з на будь-яку адресу по всій Естонії. Доставка або забір відправлення кур’єром з адреси – сплачується додатково +100 грн для відправлень до 30 кг, або +250 грн за кожні 100 кг.

Нагадаємо, що Nova Post вже відкрила 66 відділень у Естонії, Польщі, Литві, Чехії, Румунії, Німеччині, Словаччині та Молдові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *