Lenovo підвела підсумки 2-го кварталу поточного фінансового року

Lenovo підвела підсумки 2-го кварталу поточного фінансового року

Компанія Lenovo Group оголосила фінансові результати за другий квартал 2023/24 фінансового року і повідомила про виторг Групи у розмірі 14,4 млрд дол та чистий прибуток у розмірі 273 млн дол, якщо оцінювати не за HKFRS (Гонконзькі стандарти фінансової звітності, або скорочено МСФЗ). Маржа валового прибутку покращилася в річному обчисленні до 17,5%, що є рекордним показником для другого кварталу. Диверсифіковані рушії зростання Групи продовжують демонструвати високі показники, а дохід від бізнесу, не пов’язаного з ПК, склав 40% від загального доходу, що на три пункти більше, ніж торік.

Розвиток галузі ШІ

Штучний інтелект не є чимось новим для Lenovo і вже давно перебуває у фокусі стратегії цифрової та інтелектуальної трансформації. Компанія представила своє бачення “ШІ для всіх” на щорічному інноваційному заході Tech World у жовтні цього року, зосередившись на своїй моделі гібридного ШІ, де співіснуватимуть державні, приватні та персональні базові моделі, щоб забезпечити впровадження технологій штучного інтелекту для всіх, поважаючи при цьому безпеку та конфіденційність. Бачення Lenovo охоплює великий портфель інтелектуальних пристроїв, включаючи ПК, смартфони та планшети з підтримкою ШІ, а також оптимізовану для ШІ інфраструктуру, рішення та послуги. Lenovo має унікальну можливість скористатися експоненціальним зростанням завдяки ШІ, враховуючи портфоліо продуктів від кишенькових до хмарних пристроїв, потужну екологічну систему та партнерські відносини (включаючи розширення партнерства з NVIDIA), а також зростаючий портфель технологій і можливостей ШІ.

Тому Lenovo інвестує ще $1 млрд в інновації на основі ШІ, які не тільки забезпечать реалізацію бачення “ШІ для всіх”, але й сприятимуть сталому зростанню всього бізнесу.

Solutions and Services Group (SSG)

Результати діяльності у другому кварталі 23/24 фінансового року:

●     У другому кварталі SSG побила рекорди як за доходами, так і за прибутком: дохід склав $1,9 млрд, а операційна маржа — 20%.

●     Основним джерелом прибутку для групи SSG були послуги підтримки та програмне забезпечення.

●     У другому кварталі ще більше зросли продажі керованих послуг, а також послуг з реалізації проєктів та рішень, які разом складають 56% доходу SSG, що на три пункти більше, ніж торік.

Можливості та стале зростання:

●     SSG має потужний імпульс для своїх пропозицій, включаючи рішення для цифрових робочих місць (DWS), гібридні хмарні технології, а також рішення та послуги зі сталого розвитку.

●     SSG зосередила свої пропозиції на підтримці конкретних вертикальних галузей за допомогою інтелектуальних рішень і послуг, уклавши угоди з клієнтами на багатьох ринках.

●     Нова гібридна практика професійних послуг зі штучного інтелекту Lenovo також дозволяє підприємствам використовувати гібридну інфраструктуру та ШІ для трансформації свого бізнесу.

Infrastructure Solutions Group (ISG)

Результати другого кварталу 23/24 фінансового року:

●     Виторг ISG знизився в річному обчисленні до $2 млрд, що стало неминучим наслідком ширших макроекономічних галузевих проблем, уповільнення економічного зростання та міграції платформ.

●     ISG продемонструвала високі показники у сфері зберігання даних, програмного забезпечення та послуг, а також сприяла зростанню високопродуктивних обчислень (HPC) і периферійних технологій.

●     Підрозділ систем зберігання даних досяг рекордного за всю історію доходу, що зробило Lenovo третім найбільшим постачальником систем зберігання даних у світі.

Можливості та стале зростання:

●     Подальший розвиток гібридного штучного інтелекту сприятиме майбутньому зростанню та диверсифікації світового ринку ІКТ-інфраструктури, і Lenovo має всі можливості для цього, враховуючи багатий портфель інфраструктурних продуктів і рішень.

●     ISG продовжить зміцнювати конкурентоспроможність свого портфеля, а також вдосконалювати операційну ефективність і впевнено планує відновити ріст та прибутковість.

Intelligent Devices Group (IDG)

Результати діяльності у другому кварталі 23/24 фінансового року:

●     У другому кварталі IDG зберегла позицію №1 на світовому ринку як за обсягами постачання ПК, так і за кількістю активацій, попри ринкові виклики.

●     Виторг знизився в річному обчисленні до $11,5 млрд, але стійкість прибутковості була збережена з найкращою в галузі операційною рентабельністю 7,4%.

●     Підрозділ смартфонів продемонстрував двозначне зростання постачання у порівнянні з минулим роком, хоча в цілому ринок не змінився. Бізнес підвищив загальну конкурентоспроможність своєї продукції та оптимізував портфель, збільшивши частку преміальних продуктів. Причому рекордно висока частка преміальних продуктів була досягнута завдяки продажам смартфонів razr.

Можливості та стале зростання:

●     Заглядаючи в майбутнє, IDG повною мірою використовуватиме генеративний ШІ, щоб прискорити запуск пристроїв зі штучним інтелектом наступного покоління. Включаючи запуск комп’ютера з ШІ у наступному році.

●     Lenovo і надалі інвестуватиме в технологічні інновації для зростання та довгострокової конкурентоспроможності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *