Нова пошта повідомила про відкриття відділення в Брно

Нова пошта повідомила про відкриття відділення в Брно

Поштовий оператор відкрив вже третє відділення Nova Post в Чехії. Нове відділення працює щодня за адресою: Trnitá 491/5, 602 00. Клієнти можуть відправляти та отримувати з України документи та посилки до 30 кг. Термін доставки в Україну − від 5 днів.

Також для клієнтів у Чехії доступна кур’єрська доставка та адресний забір вантажів до 1000 кг. Тобто кур’єр Nova Post забере відправлення з будь-якої адреси по країні, де буде зручно клієнту і у визначений час.

Відкриття відділення в Брно дає нам можливість стати ще ближчими до чеського бізнесу та підприємців, адже місто є економічним центром і бізнес-осередком країни. Але це тільки початок нашого розвитку. Наступного року ми плануємо відкрити відділення ще у 4 чеських містах: Пльзень, Острава, Ліберець та Чеське Будейовіце”, − сказав Володимир Стеренчук, СЕО Nova Post в Чехії та Словаччині.  

Нагадаємо, що Nova Post вийшла на ринок Чехії у червні та відкрила одразу 2 два відділення у Празі − вантажне до 1000 кг і поштове до 30 кг. За 6 місяців компанія доставила 30 000 відправлень.    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *