Нові ноутбуки Lenovo ThinkPad та IdeaPad на базі процесорів Intel Core Ultra

Нові ноутбуки Lenovo ThinkPad та IdeaPad на базі процесорів Intel Core Ultra

Напередодні виставки CES 2024 компанія Lenovo представила нові бізнес та користувацькі ноутбуки, призначені для посилення можливостей штучного інтелекту та підвищення продуктивності , та ефективності. Нові Lenovo ThinkPad X1 Carbon, ThinkPad X1 2-в-1 та IdeaPad Pro 5i — це ноутбуки Intel Evo, які оснащені новітніми процесорами Intel Core Ultra та Windows 11.

Спеціальна підтримка прискорення штучного інтелекту допоможе користувачам підвищити ефективність у роботі, зокрема включений у Windows інструмент ШІ — Copilot.

Ноутбуки Lenovo з процесорами Intel Core Ultra мають три обчислювальні процесориCPU (центральний процесор), GPU (графічний процесор) і NPU (нейронний процесор), які можуть ефективно й “розумно” виконувати завдання комп’ютера з ШІ. Перенесення обчислювальних завдань на нейронний та/або графічний процесори підвищує ефективність і продуктивність, а також забезпечує оптимізоване керування живленням. Користувачі можуть працювати з високоякісними безкоштовними робочими потоками в підтримуваних програмних застосунках, як-от Zoom (для якого ThinkPad X1 Carbon і ThinkPad X1 2-in-1 є єдиними сертифікованими ноутбуками2), Microsoft Teams, Studio Effects, Adobe® Lightroom тощо.

Такі функції, як інтелектуальне введення тексту, розмиття фону, транскрибування зустрічей і електронні листи з їх підсумками, підвищують продуктивність, тоді як інструменти для роботи з цифровим контентом максимізують креативність, не впливаючи на загальну продуктивність системи. Завдяки інструменту ШІ Copilot у Windows повсякденні задачі стають легшими та швидшими. Нові функції допоможуть робити коротку вижимку інформації вебсторінок, створювати електронні листи, змінювати налаштування та створювати нові функції в програмах, зокрема Paint, Snipping Tool тощо.

Тактильні позначки з 1992 року незмінно були частиною дизайну ThinkPad, щоб допомогти користувачам із вадами зору орієнтуватися клавіатурою. Компанія Lenovo є першим виробником ноутбуків, який інтегрував додаткові тактильні підказки, які покращують доступність. 

Нові пристрої ThinkPad X1 забезпечують суттєво комфортнішу взаємодію: більший 120-міліметровий трекпад із фізичними кнопками покращує точність наведення та користування однією рукою завдяки вбудованому трекпоінту.  

Вперше на ThinkPad X1 додатковим методом введення стала скляна сенсорна панель Haptic TouchPad, а новинка ThinkPad X1 2-в-1 отримала більший магнітний стилус для більш комфортної роботи.

Нові ThinkPad X1 Carbon і ThinkPad X1 2-in-1 мають покращене керування температурою та енергоспоживанням, а також функції комп’ютерного зору у програмі Lenovo Commercial Vantage. Новинки мають функцію виходу зі сплячого режиму при розпізнаванні наближення обличчя та підтримують адаптивне затемнення на зовнішніх моніторах, забезпечуючи захист і економію енергії.

Ноутбук ThinkPad X1 завжди відрізнявся параметрами дисплея та функціями камери. Lenovo View забезпечує інструменти для покращення відео з камери, включаючи нову функцію Low Light Enhancer, яка може зробити відео яскравішим і зменшити шуми в умовах слабкого освітлення. Програмне забезпечення працює на нейронному процесорі для економії енергії та зменшення навантаження на процесор під час роботи програм комунікацій, як-от Teams або Zoom. Новий ThinkPad X1 включатиме додаткову 8-мегапіксельну камеру на унікальній комунікаційній панелі, яка забезпечить високу якість відеоконференцій, а контент на екрані стане ще чіткішим і плавнішим на новітньому додатковому OLED-дисплеї 120 Гц. Комунікаційна панель також покращує користувацький досвід, оскільки в оновленому корпусі фахівці передбачили вужчі рамки, що забезпечують більше співвідношення площі екрана до корпусу та легке відкриття однією рукою.

Нові ThinkPad X1 Carbon і ThinkPad X1 2-in-1 мають покращене керування температурою та енергоспоживанням, а також функції комп’ютерного зору у програмі Lenovo Commercial Vantage. Новинки мають функцію виходу зі сплячого режиму при розпізнаванні наближення обличчя та підтримують адаптивне затемнення на зовнішніх моніторах, забезпечуючи захист і економію енергії.

Новий ThinkPad X1 включатиме додаткову 8-мегапіксельну камеру на унікальній комунікаційній панелі, яка забезпечить високу якість відеоконференцій, а контент на екрані стане ще чіткішим і плавнішим на новітньому додатковому OLED-дисплеї 120 Гц. Комунікаційна панель також покращує користувацький досвід, оскільки в оновленому корпусі фахівці передбачили вужчі рамки, що забезпечують більше співвідношення площі екрана до корпусу та легке відкриття однією рукою.

Розвиток революційних ланцюгів постачання, послуг, дизайну продукції та матеріалів дозволив Lenovo перейти до циклічної моделі “розробка, використання, повернення”. Новітні ThinkPad X1 продовжують використовувати перероблені матеріали, пластик PCC (Post-Consumer Recycled Content), а також пакування з бамбука та цукрової тростини, що не містить пластику

Крім того, технологія штучного інтелекту поширюється на різні аспекти життєвого циклу продукту. Анонсовані сьогодні ноутбуки ThinkPad підтримують додатковий набір рішень Lenovo Device Intelligence (LDI). Використовуючи технологію на основі штучного інтелекту, LDI надає ІТ-командам інструменти для діагностики, запобігання та усунення поширених проблем з продуктивністю ПК, а також для покращення досвіду роботи співробітників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *