Вплив українців на розвиток технологій та покращення життя

Вплив українців на розвиток технологій та покращення життя

Компанія GlobalLogic впродовж року проводила кампанію «Make an impact beyond the code». Вона покликана висвітлювати внесок фахівців у світові технології та покращення життя. Своїми історіями поділились понад 200 технічних спеціалістів з усієї України.

Внесок, який роблять інженери, шириться за межі написання коду: українська IT-спільнота має потужну експертизу в автомобільній галузі, сфері вбудованих технології та штучного інтелекту, активно підтримує Сили Оборони України та гуманітарні ініціативи. 

За результатами зібраних історій, топ напрямків впливу наступний: охорона здоров’я, волонтерство, медіа індустрія, високі технології та освіта.

Що створюють айтівці у командах

Серед розробок, над якими працюють українські інженери у складі команд: розумні дефібрилятори, система безпеки авто, розумний дім та навіть відомий додаток для вибору вина. 

Зокрема, одним з робочих проєктів є ПЗ з пожежної безпеки. Софт, створений фахівцями GlobalLogic, аналізує складні будівлі з великим скупченням людей – лікарні, аеропорти, офісні приміщення тощо. Програмне забезпечення допомагає запобігати поширенню пожежі та надає рекомендації щодо обладнання кожної кімнати належним протипожежним інвентарем. 

Власні розробки українських інженерів

Крім технологічних розробок у робочих проєктах, українські інженери та студенти створюють власні: це рішення у сфері зеленої енергетики, безшумні мотоцикли для ЗСУ та, наприклад, додаток UA:Казки, аби діти завжди мали доступ до улюблених історій. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *