ASUS представив mesh-систему для розумного дому стандарту Wi-Fi 7

ASUS представив mesh-систему для розумного дому стандарту Wi-Fi 7

Важливим анонсом виставки CES 2024 став дебют mesh-системи ASUS ZenWiFi стандарту Wi-Fi 7, яка забезпечує безперебійний перехід між вузлами (роумінг) і високу продуктивність для сучасних осель. Завдяки підтримці стандарту Wi-Fi 7, зокрема каналів 320 МГц і модуляції 4K-QAM, швидкість передачі даних із пристроями серії ZenWiFi BQ може досягати 30 Гбіт/с

Чотиридіапазонна модель ZenWiFi BQ16 Pro гарантує швидкісну роботу мережі впродовж багатьох років завдяки підтримці стандартів Wi-Fi 6E і Wi-Fi 7, при цьому для бездротового магістрального (backhaul) каналу використовується окремий діапазон частот. Функція WiFi 7 Multi-link Operation дає змогу збільшити швидкість передачі даних у магістральному з’єднанні шляхом об’єднання трьох частотних каналів, а перемикання діапазонів, кероване штучним інтелектом, підвищує ефективність роботи мережі. Технологія ASUS AiMesh дозволяє легко розширювати mesh-мережу за допомогою сумісних маршрутизаторів ASUS стандарту Wi-Fi 7.

Впровадження функції Smart Home Master спрощує налаштування й керування власними підмережами за допомогою мобільного застосунку ASUS Router: він пропонує мережу для IoT-пристроїв, Wi-Fi для дітей і VPN-мережу. Користувачі зможуть легко керувати пристроями IoT, що працюють в окремій підмережі (з власним SSID), гарантувати безпечну роботу в інтернеті для дітей за допомогою окремої «дитячої» підмережі, а також підключатися до VPN-з’єднання в один дотик до екрана. Крім того, ZenWiFi BQ16 Pro – це пристрій із підтримкою швидкості до 10 Гбіт/с, готовий до нової ери широкосмугового зв’язку. Серія mesh-систем ASUS ZenWiFi BQ пропонує рішення, що наближають впровадження інноваційних технологій розумного дому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *