В мережі супермаркетів Morrisons встановили систему захисту від Ajax

В мережі супермаркетів Morrisons встановили систему захисту від Ajax

Відома мережа супермаркетів Morrisons у Великій Британії (5-й за розміром рітейлер у Британії) встановила мобільну систему виявлення вторгнень — Safer Pods S1 з системою Ajax. Їх розмістили між рядами супермаркету. Вони створюють додаткову візуальну присутність системи безпеки та відіграють роль cтримуючого фактора, якщо поблизу знаходиться підозрюваний у крадіжці.

Крадіжки у сфері роздрібної торгівлі є актуальною проблемою у Великій Британії. Тому мережа тестує рішення Safer Pod S1 задля подальшого використання в інших магазинах.

Систему виявлення Safer Pods S1 розмістили у секціях з дороговартісними товарами, щоб запобігти крадіжці дорогих алкогольних напоїв. Рішення обладнані системою Ajax: сиреною StreetSiren Jeweller та датчиками з фотокамерою MotionCam Outdoor. Вони контролюють 30-метрову площу на 360 градусів. 

Перевага мобільного Safer Pods S1 з системою Ajax полягає у розгортанні в потрібному місці за короткий проміжок часу та керуванні пристроєм через мобільший застосунок. Такі рішення називають rapid deployment. Вони розгортаються у потрібному місці за годину, і потім за необхідності перевозяться до інших місць. Водночас у відвідувачів супермаркетів поява станцій викликала обурення. З цієї причини люди назвали пристрій “робокопом”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *