Мережа Нової пошти перевищила 27 тисяч точок

Мережа Нової пошти перевищила 27 тисяч точок

Прес-служба оператора повідомила, що мережа відділень та поштоматів в Україні за останній рік збільшилась майже на 5 тисяч одиниць, в результаті чого їх загальна кількість склала 27050. 

Протягом минулого року компанія відкрила 2242 нових відділення та встановила 1853 нові поштомати. Особливий акцент було зроблено на відкритті PUDO – точок сервісу на території діючого бізнеса партнерів, де можна відправити або отримати вже оплачені посилки вагою до 10 кг. Такі точки можуть розміщуватись в аптеках, магазинах, на АЗС та вже працюють у мережі БРСМ, Moyo, Delvi. 

Таким чином, на початок 2024 року мережа компанії складається з 11460 відділень та 15590 поштоматів. 60% усіх поштоматів Нової пошти працюють всередині приміщень та житлових комплексів, а 40% становлять вуличні поштомати. 

Наразі відділення та поштомати Нової пошти працюють у більш ніж 10 тисяч населених пунктів по всій Україні. У 2023 році поштовий оператор збільшив покриття мережі на 20%. Найбільш активне зростання мережі відбулось у Чернівецькій, Тернопільській, Вінницькій, Волинській, Рівненській, Кіровоградській та Черкаській областях. 

У 2023 році розвиток мережі відділень та поштоматів став одним з пріоритетних напрямків для інвестицій. На нього було витрачено 1,1 млрд грн. У планах на цей рік – збільшити цю суму до 1,9 млрд. До кінця року компанія планує відкрити ще 9000 точок сервісу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *