За два роки війни lifecell модернізував та відновив майже 6500 базових станцій

За два роки війни lifecell модернізував та відновив майже 6500 базових станцій

Від початку повномасштабного вторгнення команда lifecell продовжувала будувати нові базові станції, модернізувати й розширювати ємність на існуючих. Найбільше було побудовано за цей час в Київській, Чернівецькій, Волинській, Івано-Франківській і Львівській областях – в тих частинах країни, куди вимушено переїхала значна частина українців, рятуючись від війни.

Попри постійну загрозу обстрілів з боку рф, оператор також продовжував розбудовувати мережу в Дніпропетровській, Одеській, Чернігівській, Миколаївській, Харківській, Сумській і Запорізькій областях.

Оператор проводив роботи над розширенням ємності та пропускної здатності мережі і загалом модернізував 5466 базових станціях по всій Україні, щоб якомога більше абонентів могли одночасно користуватися швидкісним мобільним інтернетом й голосовими дзвінками. Відтак ще 2342 населені пункти з населенням майже 2 млн людей отримали доступ до швидкісного мобільного інтернету за час повномасштабного вторгнення.

У 2022 році оператор також побудував 303 км нових оптоволоконних ліній й 317 км відновив, а в 2023 – побудовано 429 км і відновлено 120 км оптоволоконних ліній.

У прифронтових областях (Харківська, Запорізька, Херсонська) обладнання оператора регулярно потерпає від обстрілів, і ремонтним бригадам доводиться виїжджати й ремонтувати його, щоб підтримувати в цих регіонах зв’язок. Станом на січень 2024 року ремонтні бригади lifecell за час великої війни здійснили понад 166 тис. виїздів на ремонт обладнання через обстріли й знеструмлення. Крім того, команда оператора відновила понад 1000 базових станцій, які були повністю або частково зруйновані ворогом. Завдяки зусиллям технічних працівників lifecell та партнерів компанії наразі працює 93,6% мережі оператора.

Станом на кінець 2023 року майже 17 тис. міст і сіл України з населенням понад 31,5 млн людей мають 4G від lifecell. Команда lifecell продовжує працювати над тим, щоб забезпечувати стабільний зв’язок для українців і розширювати покриття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *