ASUS представила незвичайний ноутбук з двома екранами

ASUS представила незвичайний ноутбук з двома екранами

Компанія ASUS вивела на ринок України Zenbook DUO (2024), ультрапортативний ноутбук, що оснащений двома 14-дюймовими OLED-сенсорними екранами з роздільною здатністю до 3K і частотою оновлення 120 Гц та знімною повнорозмірною Bluetooth-клавіатурою .

Zenbook DUO є ноутбуком класу Intel Evo Edition, у легкому корпусі масою лише 1,35 кг. Два повнорозмірні OLED-дисплеї ASUS Lumina OLED із роздільною здатністю до 3K, частотою оновлення 120 Гц і співвідношенням сторін 16:10 з’єднані між собою шарніром із кутом розкриття до 180°. Це дозволяє миттєво розширити робочий простір, перетворивши дисплеї на великий 19,8-дюймовий монітор, який можна використовувати у вертикальній і горизонтальній орієнтаціях у декількох режимах – ноутбук, два екрани, настільний ПК, спільна робота – під керуванням програмного забезпечення ASUS ScreenXpert.

Клавіатуру з вбудованим акумулятором можна від’єднати, щоб повністю задіяти візуальний робочий простір, або ж розмістити на нижньому дисплеї, перетворивши на робочу панель звичайного ноутбука. Ноутбук ASUS Zenbook DUO, доступний в Україні, комплектується Bluetooth-клавіатурою, на якій присутні символи лише української та англійської розкладок.

Zenbook DUO оснащений в максимальній конфігурації процесором Intel моделі Core Ultra 9 з інтегрованим нейронним процесором для прискорення ШІ-обчислень, 32 ГБ пам’яті LPDDR5x, твердотільним накопичувачем PCIe 4.0 місткістю до 2 ТБ, акумулятором ємністю 75 Вт з тривалим терміном служби, а також аудіосистемою з підтримкою технології Dolby Atmos, сертифікованій компанією Harman Kardon.

Zenbook DUO розроблено з думкою про екологічність і довговічність: у ньому використано матеріали, отримані з вторинної сировини, а надійність перевірено на відповідність американському військово-промисловому стандарту MIL-STD-810H.

Ноутбук ASUS Zenbook DUO (2024) з процесором Intel Core Ultra 9 185H, 32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5X і SSD місткістю 2 ТБ доступний за рекомендованою ціною 108 499 грн.

На думку представників компанії ASUS, такий незвичайний ноутбук з двома екранами буде корисний для дизайнерів графіки, відеодизайнерів, програмістів та й взагалі для будь-яких працівників, хто звик в своїй роботі використовувати два монітори. В даному пристрої вони знайдуть мобільне альтернативне рішення для себе. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *