В Украіні змінили алгоритм закупівлі безпілотних систем вітчизняного виробництва

В Украіні змінили алгоритм закупівлі безпілотних систем вітчизняного виробництва

Повідомляється, що Кабінет Міністрів України прийняв зміни до Постанови № 256 від 24 березня 2023 року, що передбачають вдосконалення порядку закупівель безпілотних систем.

Тепер Держспецзв’язку матиме змогу здійснювати закупівлі БпЛА вітчизняного виробництва через систему електронних закупівель «Прозоро». Для захисту виконавців державних контрактів (договорів) буде прихована чутлива інформація про них.

Рішення Уряду дозволить використовувати інструменти електронних закупівель для БпЛА вітчизняного виробництва, що сприятиме прозорості закупівель, та підвищить рівень захищеності вітчизняних виробників.

Раніше з використанням системи електронних закупівель «Прозоро» можливо було здійснювати закупівлі тільки деяких категорій БпЛА іноземного виробництва.

Нагадаємо, в березні 2023 року Уряд Постановою №256 запровадив експериментальний механізм здійснення оборонних закупівель безпілотних систем. Це дало можливість виробникам БпЛА активніше розвиватися та масштабувати виробництво в десятки разів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *