Terrasoft запрошує на масштабну презентацію no-code платформи нового покоління Creatio 8.0

Terrasoft запрошує на масштабну презентацію no-code платформи нового покоління Creatio 8.0

8 лютого відбудеться Freedom Реліз – одна з найбільш значущих подій в історії Terrasoft. У програмі – презентація найпотужнішої версії платформи Creatio, бліц-дискусія про роль та перспективи розвитку no-code технологій, а також спеціальний діджей-сет від зіркового гостя Пола ван Дайка!

Компанія Terrasoft Ukraine запрошує на одну з найважливіших подій у своїй історії. 8 лютого відбудеться Freedom Реліз – масштабна презентація найпотужнішої версії платформи Creatio 8.0 та нової айдентики компанії.

Онлайн-зустріч буде присвячена темі свободи в автоматизації. У програмі – презентація no-code платформи нового покоління для розробки бізнес-додатків та автоматизації процесів, бліц-дискусія про роль та перспективи розвитку no-code технологій, а також спеціальний діджей-сет від зіркового гостя Пола ван Дайка!

Дізнатися деталі та зареєструватись можна на сторінці заходу.

Дискусія з бізнес- та IT-лідерами. Відкриє захід бліц-дискусія за участю запрошених гостей. Чому no-code стає стратегічним вектором розвитку організації? Які можливості для інновацій та змін відкривають no-code технології? Що означає свобода автоматизації для великих компаній? Актуальні питання бізнес-середовища обговорять Лілія Лазепко (ОТП Банк), Олексій Решетняк (МХП), Кирило Гончарук (Укртелеком), Олексій Клочков (Terrasoft), Андрій Бахметов (Terrasoft) та В’ячеслав Аверін (Terrasoft).

Keynote. Упродовж виступить Катерина Костерєва, CEO Terrasoft. Короткий виступ буде присвячено баченню та ключовим принципам, що лежать в основі стратегії компанії. “Ми запрошуємо вас у майбутнє, в якому ви зможете автоматизувати процеси без рядка коду, залучити всю організацію до створення нових додатків і захоплювати своїх клієнтів бездоганним сервісом”, – ділиться Катерина.

Презентація Creatio 8.0. Основною частиною Freedom Релізу стане презентація нової версії Studio Creatio 8.0 — платформи нового покоління, яка забезпечить максимальний рівень свободи в автоматизації CRM, галузевих та внутрішніх процесів організації. За допомогою Creatio 8.Х, яка повністю сумісна з попередніми версіями платформи, ви зможете:

  • створювати будь-які інтерфейси без обмежень і без рядка коду;
  • використовувати єдине робоче місце управління no-code розробкою додатків;
  • швидко компонувати функціональність з безлічі готових модулів та шаблонів;
  • керувати життєвим циклом додатків за допомогою інструментів користувача.

Презентацію проведуть лідери R&D Terrasoft – Іван Малафєєв та Віталій Гдуля.

Музичний сет від Пола Ван Дайка. Завершить захід виступ зіркового гостя – Пола ван Дайка. Діджей світового рівня, номінований на премію Греммі, виконає спеціальний музичний сет, присвячений темі #FreedomToCreate. А щоб учасники змогли повною мірою оцінити можливості Creatio, один зі спікерів в онлайн-режимі створить з нуля новий бізнес-додаток – засобами, без рядка коду.

Онлайн-майданчик заходу стане чудовим інструментом для спілкування з однодумцями та нетворкінгом. Ви зможете ставити запитання щодо нових можливостей Creatio та ділитися своїми ідеями щодо використання платформи. Приєднуйтесь та запрошуйте колег, щоб провести час з максимальною користю для всієї команди!

Freedom Реліз стартує 8 лютого о 10:00 та триватиме не більше 1,5 години. Дізнатися деталі та зареєструватись можна на сторінці заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *