Eaton фіксує зростання попиту на розподільчі пристрої Xiria без елегазу

Eaton фіксує зростання попиту на розподільчі пристрої Xiria без елегазу

Компанія Eaton, що займається інтелектуальним управлінням електроенергією, оголосила про виробництво своєї 150 000-ї панелі розподільчих пристроїв Xiria без елегазу. Це викликано тим, що попит на безпечні та «зелені» альтернативи продуктам, що містять гексафторид сірки (SF6), продовжує зростати.

SF6 широко використовується як ізолятор у розподільчих пристроях. Проте це потужний парниковий газ і ЄС наразі знаходиться на межі його заборони. У такому разі використання елегазу в розподільчих пристроях в Європі буде повністю заборонено, починаючи з напруг до 24 кВ.

Вакуумна технологія для комутації стає кращою альтернативою, особливо для виробництва енергії з відновлюваних джерел, яка вимагає частих комутацій. Це одна з причин, чому зростає попит на серію Xiria без SF6, яка є компактною, невибагливою в обслуговуванні та підходить для застосувань до 24 кВ включно.

Дірк Кайзерс, керівник сегмента Distributed Energy Management компанії Eaton в регіоні EMEA, говорить: «Вітрові електростанції та сонячні панелі є ключовим елементом майбутньої енергетичної стратегії в багатьох країнах, тому будівництво триватиме швидкими темпами. Вибір розподільчих пристроїв без елегазу для таких проєктів покращує енергетичну безпеку. З 2018 року, коли ми досягли позначки в 100 тисяч, ми виготовили ще понад 50 тисяч нових панелей Xiria без елегазу, і не бачимо жодних ознак уповільнення цієї зростальної тенденції».

Eaton була першою у використанні технології перемикання вакууму в 1960-х роках, попри популярність технологій SF6 у той час. І, як наслідок, має понад 200 відповідних патентів, отриманих протягом десятиліть досліджень і розробок.

Глобальна економічна вигода є суттєвою: лише 1 кг елегазу еквівалентний 25 200 кг CO2, а кожна одиниця розподільчого пристрою, за оцінками, використовує 2,5 кг, тоді як автоматичні вимикачі, які не містять елегазу, не потребують технічного обслуговування та не здійснюють шкідливих викидів протягом усього терміну використання та під час виведення з експлуатації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *