ASUS оновив лінійку портативних робочих станцій ProArt Station PD500TE

ASUS оновив лінійку портативних робочих станцій ProArt Station PD500TE

Модернізована модель портативної робочої станції ASUS ProArt Station PD500TE призначена підтримувати налагоджені професійні процеси створення контенту. Її систему охолодження суттєво модернізували, щоб пристрій міг працювати швидше й менше нагрівався навіть при інтенсивному навантаженні. Оснащена процесором Intel Core i9 13-го покоління, відеокартою NVIDIA RTX A4000 з 16 ГБ відеопам’яті, та оперативною пам’яттю DDR4 3200 МГц обсягом до 128 ГБ, PD500TE стабільно та надійно виконує задачі, що потребують інтенсивних обчислень, як-от відеомонтаж та 3D-моделювання. Серед додаткових деталей — світлодіодні індикатори ASUS Lumiwiz, кришка для кнопки живлення, що захищає від випадкового вимкнення, та сповіщення електронною поштою про хід рендерингу. Також в розробці знаходиться модель з відеокартою NVIDIA GeForce RTX 40 для ноутбуків.

Нова система охолодження з високоефективним вентилятором для процесора дозволяє ProArt Station PD500TE розкрити повну потужність її електронних компонентів. Шум від роботи не перевищує 40 дБ, а охолодження знижує температури центрального та графічного процесора на 5 °С та 4 °С відповідно, захищаючи систему від сповільнення, аварійного завершення програм та несподіваних вимкнень.

ProArt Station PD500TE постачається з ProArt Creator Hub нової версії 2.0 — єдиним порталом для моніторингу стану пристрою, регулювання параметрів та оптимізації робочого процесу. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс головної панелі дозволяє легко вмикати режим високої продуктивності, калібрувати кольори та змінювати колірні і світлові ефекти світлодіодних індикаторів ASUS Lumiwiz.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *