Eaton просуває рішення Green Motion Air для операторів аеропортів

Eaton просуває рішення Green Motion Air для операторів аеропортів

У межах загальних зелених тенденцій в усьому світі наразі оператори аеропортів шукають нові способи скоротити викиди вуглекислого газу, що робить заряджання електромобілів і літаків привабливою пропозицією. Саме тому компанія Eaton запроваджує Green Motion Air для операторів аеропортів по всій Європі.

Green Motion Air побудовано на основі власної технології зарядки постійного струму Eaton, що забезпечує ефективність перетворення в 96% для зарядки електричних літаків і літаків з електричним вертикальним зльотом і посадкою (eVTOL).

Аеропорти можуть бути перетворені на енергетичні центри за допомогою підходу Eaton до енергетичного переходу «Будівлі як мережа» (Buildings as a Grid), який об’єднує потреби в електроенергії для будівель і електромобілів з власним виробництвом відновлюваної енергії.

Підхід «Будівлі як мережа» є стратегічним, тому це може означати поєднання відновлюваної енергії в аеропорту, виробленої з таких активів, як сонячні батареї, із зарядними станціями для електромобілів на автостоянках аеропорту, Green Motion Air, а також іншого електрообладнання.

Загалом такий підхід базується на концепції зв’язку секторів, яка пов’язує енергоспоживання з виробництвом та зберіганням енергії з відновлюваних джерел, щоб зменшити витрати та викиди вуглецю, а також тиск на мережу. Це гнучкий і масштабований підхід, тож оператори аеропортів можуть почати, наприклад, із Green Motion Air, а пізніше планувати розширити свою інфраструктуру за допомогою апаратного та програмного забезпечення Eaton.

Переваги продукту Green Motion Air включають 10-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей для зручності використання, який дозволяє користувачеві призупиняти та відновлювати сеанс заряджання, захист кібербезпеки та безпечну автентифікацію користувача. Він підходить для внутрішнього та зовнішнього монтажу, з подовжувачами кабелів, доступними для більшої гнучкості або мобільного використання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *