Чому варто інвестувати в бездротову мережу компанії 

Чому варто інвестувати в бездротову мережу компанії 

Wi-Fi 6 — це останній стандарт бездротових локальних мереж, який був презентований у 2019 році, але досі залишається екзотикою для багатьох компаній. Вважаючи Wi-Fi 6 просто більш продуктивним стандартом у порівнянні з попередниками, бізнес відкладає його впровадження на далеку перспективу. Насправді ж Wi-Fi 6 — це не лише збільшення цифрових показників мережі, а принципово нові можливості, інвестувавши в які можна отримати цілком конкретні бізнес-вигоди.  

Які переваги для бізнесу дозволить отримати Wi-Fi 6?  

Загальне підвищення ефективності бізнес-процесів  

З початком буму віддаленої роботи компанії використовують все більше інструментів для спільної праці, хмарних сервісів та вибагливих ІТ-рішень. Все це загалом значно збільшує навантаження на мережу, водночас  ефективність вказаних інструментів часто напряму залежить від якості підключення до мережі. Застарілі Wi-Fi-мережі або не можуть впоратися з такими навантаженнями, або ж значно сповільнюють підключені сервіси. Крім цього, зростає і безпосередня кількість підключених пристроїв: до корпоративних ноутбуків додаються особисті телефони, планшети, пристрої інтернету речей, тощо.  

Wi-Fi 6 значно збільшує пропускну здатність мережі, а також показує безпрецедентну відмовостійкість у випадку навантажень, які для Wi-Fi 5 були б критичними. Отже, всі працівники, пристрої та сервіси можуть працювати без перешкод, не сповільнюючи бізнес-процеси. Сюди ж додаємо можливість хмарного керування мережею з будь-якого місця. IT-команди можуть переналаштовувати мережу в хмарному інтерфейсі швидко та ефективно, а також отримувати більше даних про її стан для оперативного усунення проблем.  

Можливості для надання нових технологічних послуг чи сервісів  

Багато компаній вплітають сучасні технології у свою взаємодію з клієнтами, покращуючи таким чином користувацький досвід та вирізняючись на фоні конкурентів. Йдеться про використання 3D-візуалізацій, інтерактивних стендів, терміналів, планшетів та інших пристроїв. Для реалізації таких підходів, клієнт має бути зануреним в комунікацію, не відволікаючись на довгі завантаження сервісів.  

Та й навіть банальний безкоштовний Wi-Fi у закладі часто є причиною негативного досвіду, коли в умовному кафе чи готелі клієнт не може отримати стабільне та швидке підключення.  

Wi-Fi 6 дозволяє безперебійно працювати навіть дуже вибагливим застосункам, а однією з його переваг є новітня технологія, що допомагає створювати стабільне з’єднання навіть у разі великої кількості підключень. Вона дозволяє оптимізувати всі з’єднання та обслуговувати їх одночасно, підтримуючи стабільну якість зв’язку для всіх у мережі.  

Значне покращення безпеки пристроїв та даних  

Wi-Fi-підключення є одним зі шляхів проникнення в мережу компанії та джерелом витоку даних. Широке використання пристроїв інтернету речей дає бізнесу нові можливості, але часто ці пристрої є слабкими місцями в мережі, через які хакери обходять периметр корпоративної мережі та отримують доступ до даних.  

Wi-Fi 6 передбачає використання нового стандарту захисту, який є значно безпечнішим для багатьох операцій в мережі, а також пропонує більш якісне шифрування. В умовах, коли кількість цінних даних в компанії постійно зростає, контролювати та захищати їх стає дедалі важче. Перехід на подібні стандарти шифрування є базисним кроком, який підвищує загальну захищеність даних.  

Вибір провайдера Wi-FI 6  

Всі можливості та переваги Wi-Fi 6 можна відчути лише з надійним провайдером послуг. На ринку існує декілька постачальників з гарною репутацією, чиї рішення використовують топові компанії світу. Серед них й американський вендор Extreme Networks, який є одним з лідерів у виробництві мережевого обладнання, зокрема точок доступу з підтримкою Wi-Fi 6. Їхні рішення доступні в Україні завдяки локальним дистриб’юторам.

Це означає, що трендові технології не екзотика в нашому регіоні, а єдиною перешкодою на шляху їх впровадження є недостатня обізнаність. Спеціалізовані ІТ-ресурси та офіційні сайти дистриб’юторів і вендорів можуть дати вам повну інформацію стосовно переваг Wi-Fi 6 і способів його застосування, тож від отримання нових можливостей для росту бізнесу вас відділяє один запит в Google. 

Автор матеріалу: Дмитро Козлов, Business Development Manager, BAKOTECH  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *