Анонсовано програмну платформу Eaton для прискорення цифрової трансформації

Анонсовано програмну платформу Eaton для прискорення цифрової трансформації

Розвиток штучного інтелекту (ШІ), хмар, віртуалізації та енергетичного переходу загострили критичну потребу операторів центрів обробки даних щодо ефективного управління технологічними активами та споживанням ресурсів. Тож компанія з інтелектуального керування енергією Eaton оголосила, що допоможе прискорити цифрову трансформацію в галузі за допомогою свого нового портфоліо цифрових рішень, призначених для подальшого збільшення часу безвідмовної роботи, оптимізації продуктивності та підвищення стійкості. Платформа, яка є частиною пакета для датацентрів Eaton Brightlayer, є першою в галузі, яка об’єднує управління активами, моніторинг ІТ та ОТ, показників якості електроенергії та розширений контроль за електрикою в одній програмі.

Оператори дата-центрів реалізують нові можливості використання даних, щоб стати більш стійкими в умовах внутрішнього та зовнішнього тиску щодо зменшення вуглецевого сліду. Цілих 40% операторів центрів обробки даних прагнуть використовувати цифрові технології, щоб знизити загальні витрати на електроенергію, тоді як більше третини бачать можливості для зменшення витрат, таких як тепло або матеріали, відповідно до “Перетину цифрової трансформації та енергетичного переходу”, дослідницького звіту, розробленого компанією S&P Global Market Intelligence на замовлення Eaton. Крім того, 46% операторів використовують або планують використовувати цифрові технології для відстеження ефективності щодо своїх цілей сталого розвитку.

Пакет для центрів обробки даних Brightlayer від Eatonнадає єдину програму для управління, моніторингу та контролю критичних ресурсів управління живленням. До них належать джерела безперебійного живлення (UPS), блоки розподілу електроенергії (PDU), розподільні пристрої, генератори, охолоджувальне обладнання, акумуляторні батареї, сонячне обладнання тощо. Платформа пропонує три рішення, які можна використовувати окремо або разом залежно від потреб клієнтів:

• Програмне забезпечення для керування продуктивністю центру обробки даних: моніторинг активів; надає тенденції, сповіщення та звіти; і керує живленням, простором, підключенням і ресурсами охолодження, щоб максимізувати час безвідмовної роботи ІТ-додатків, мінімізуючи при цьому капітальні та операційні витрати.

• Програмне забезпечення системи моніторингу електроенергії: забезпечує перегляд у режимі реального часу та хронологію системи електропостачання центру обробки даних, щоб швидко вирішити та визначити причину неочікуваних проблем і зрозуміти, як об’єкт використовує воду, повітря, газ, електроенергію та пару для зменшення операційних витрат і досягнення цілей сталого розвитку.

• Програмне забезпечення для розподіленого керування продуктивністю ІТ: керує підключеними до мережі активами, такими як PDU та ДБЖ, незалежно від постачальника чи місця їх розташування, а також проактивно визначає та автоматизує дії для запобігання виходу з ладу ІТ-обладнання. Завдяки вбудованому захисту кібербезпеки користувачі можуть виконувати дистанційне оновлення мікропрограми та змінювати конфігурацію, щоб захистити важливі дані від потенційних кіберзагроз.

У міру розвитку потреб після впровадження клієнти можуть додавати функціональні можливості, усуваючи потребу в міграції даних або інтеграції кількох програмних платформ. Додаток також можна поєднувати зі стороннім програмним забезпеченням, таким як системи управління будівлею, бази даних керування конфігураціями та додатки для керування ІТ-послугами, щоб отримати ще більше підвищення ефективності, продуктивності та точності даних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *