Україна створює нові технології РЕБ

Україна створює нові технології РЕБ

Для захисту бронетехніки від російських БпЛА українські розробники з платформи Brave1 розвивають технології радіоелектронної боротьби. Про це повідомив Михайло Федорів, віцепрем’єр-міністр та керівник Мінцифри.

Piranha AVD 360 — новітній комплекс РЕБу для посилення Сил оборони. Технологія допомагає ефективніше захищати бронетехніку та особовий склад від ворожих дронів. Комплекс створює захисний купол до 600 метрів навколо себе. Під дією системи коптер чи дрон-камікадзе не може отримувати команди та передавати дані. Як результат — «пташка» або зависає в повітрі, здійснює аварійну посадку, або безконтрольно падає.

Також Piranha пригнічує системи супутникової навігації, наприклад, російську ГЛОНАСС. Зараз система успішно пройшла польові випробування й готова до серійного виробництва.

Технології та інновації — ключ до нашої перемоги, впевнений Михайло Федорів. Саме вони допомагають ефективніше нищити ворога й рятувати життя військових. Якщо працюєте над проєктами в оборонній сфері — подавайте їх через Brave1.

Нагадаємо, що BRAVE1 – це кластер для розвитку Defense Tech в Україні, заснований Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством оборони України, Генеральним штабом Збройних Сил України, Радою національної безпеки і оборони, Міністерством стратегічних галузей України, Міністерством економіки України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *