Плата Eaton Network-M3 посилаює рівень кібербезпеки ЦОД

Плата Eaton Network-M3 посилаює рівень кібербезпеки ЦОД

Компанія Eaton анонсувала гігабітну мережеву плату (Network-M3). Пристрій пропонує нові функції, які допоможуть організаціям задовольнити особливі потреби в кібербезпеці. Завдяки можливостям вебмоніторингу та оповіщення, карта Network-M3 надає цінну інформацію про використання електроенергії в ІТ, змінюючи способи моніторингу та контролю ІТ-командами систем електроживлення відповідно до потреб безпеки.

Кібербезпека є викликом в усьому світі, причому ризик атак зростає, оскільки очікується, що до 2025 року кількість підключених пристроїв Інтернету речей зросте до понад 41,6 мільярда. Згідно зі звітом IBM « Вартість витоку даних у 2023 році», середня світова вартість витоку даних у 2023 році становила $4,45 млн, що на 15% більше, ніж за попередні три роки. Тому вкрай важливо, щоб ІТ-менеджери використовували підключену інфраструктуру, розроблену з найвищими рівнями захисту кібербезпеки.

Завдяки безпечному процесу завантаження, брандмауеру, та особливим налаштуванням, плата Network-M3 легко виявляє вторгнення і забезпечує високий рівень безпеки й надійності джерел безперебійного живлення і блоків розподілу живлення. Плата Network-M3 успадкувала можливості плати Network-M2, яка була першою на ринку ДБЖ з сертифікатами кібербезпеки UL 2900-1 та IEC 62443-4-2. Таким чином, вона спрощує управління та захист критично важливої інфраструктури, надаючи гнучке рішення кібербезпеки.

Додатково до вбудованих можливостей вебмоніторингу та сповіщень, плата Network-M3 може інтегруватися з програмним забезпеченням Brightlayer Data Centers від Eaton, що дозволяє ІТ-командам оптимізувати роботу і підготуватися до майбутніх потреб. Гармонія між апаратним і програмним забезпеченням надає широкий спектр можливостей автоматизації та функції віддаленого управління, скорочуючи час реагування на проблеми з електроживленням і забезпечуючи своєчасні оновлення, які посилюють захист від кіберзагроз. Крім того, плата легко інтегрується з хмарною системою віддаленого моніторингу Eaton, яка об’єднує дані з ДБЖ Eaton і відправляє технічного фахівця Eaton в разі виникнення критичних ситуацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *